návrhy interiérů

KOMPLETNÍ NÁVRHY INTERIÉRŮ BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ - FENG SHUI - KONZULTACE

Jsem bytový architekt. Vystudovala jsem fakultu architektury na ČVUT v Praze a již přes 15 let se věnuji návrhům interiérů bytů a rodinných domů. V mých návrzích uplatňuji principy Feng shui. Nabízím jak kompletní návrhy interiérů, tak dílčí části projektu či jednotlivé konzultace. Ráda Vám pomůžu s dispozičními a stavebními úpravami při kompletních rekonstrukcích, při zařizování jednotlivých místností bytů v novostavbách, ale i s návrhem nábytku na míru nebo s barevným a materiálovým řešením celého prostoru.

kompletní návrh interiéru bytu 3+kk v novostavbě, Praha 9 _ foto: Tomáš Dittrich                                                   

“Vždy upřednostňuji individuální přístup. Každý máme jiné požadavky, jiné potřeby a to je můj cíl - vytvořit interiér přímo pro Vás! Jedinečný, nadčasový a přitom funkční. Takový, ve kterém se budete cítit Sami Sebou!”

kompletní návrh interiéru bytu 2+kk v novostavbě, Praha 3_foto: Tomáš Dittrich

“Při své práci pracuji s prvky Fengshui. Především správné dispoziční řešení prostoru je zcela zásadní pro navržení harmonického bydlení.”

kompletní návrh rekonstrukce bytu 3+kk, Praha 5_foto: Tomáš Dittrich

“Ráda vytvářím barevné interiéry. Každá barva vnáší do interiéru zcela jiný rozměr a měla by vždy vyhovovat všem členům rodiny.”

kompletní rekonstrukce bytu 2+kk, Praha 8_foto: Tomáš Dittrich

“Za velmi důležitou součást interiéru považuji doplňky. Nechte doma opravdu jen to, k čemu máte určitý vztah a co se Vám líbí. Nikdy si nezaplňujte byt věcmi jen proto, že Vám je někdo dal a “nemůžete” je vyhodit!”

kompletní rekonstrukce bytu 2+kk, Praha 13_foto: Tomáš Dittrich


Chcete doma změnu? Máte zájem o návrh Vašeho nového bydlení? Nevíte kde začít nebo potřebujete jen s někým probrat Váš záměr? Nemůžete se doma shodnout? Nabízím konzultace online či přímo u Vás doma. 

Ozvěte se, vše s Vámi ráda proberu a navrhnu další postup.